The sims 2 Info

Nějaké obrázky

30. září 2009 v 13:42 | Simsikys TEAM(Apod27)
S3N1038 S3N1040 S3N1039zdroj:simprograms.com

Thesims2 Univerzite Life

9. července 2009 v 11:36 | Simsikys TEAM (Apod27)

tak thesims2 stále ještě nekočí !Vyvojáři Hra udělaly Univerzite Life který se skládá z Thesims2 Univerzite (dodatek),Thesims2 Tenneger styl (Kolekce) a z Thesims2 Ikea Styl (kolekce)


Trailer
Zdroj:Simprograms.com

The Sims 3 - Seznámení + obal!

9. května 2009 v 12:41 | Simsikys TEAM (**Dalmatines**)

A je to tady, Sims 3 kampaň se rozjela na plných obrátkách, důkazem je toho i tohle! Dnes ráno mi jeden kámoš napsal, že byl včera v TESCU, kde zdarma dostal obal TS 3 + CD se seznámením The Sims 3 ( NEJEDNÁ se o demo ani o samotnou hru!) Tak jsem byl samozřejmě zvědavej, jaký to je. On mi poslal několik fotek, které pořídil on sám svým foťákem. Je to bomba, obal i seznamovací CD!
Tak jsme ho přiměl xD, aby mi nafotil ještě více obrázků přímo z CD, ty najdete dole! Mě Sims 3 mánie totálně pohltila, nemůžu se dočkat, co vy? Jste na tom podobně jak já? xD

Jesliže chcete vidět více obrázků, klikněte na celý článek!

The Sims

1. října 2008 v 19:55 | Ikys
Po nekonečném sledu datadisků pro nesmírně populární simulaci The Sims nás konečně čeká plnohodnotné pokračování. The Sims 2 nabídne zbrusu nový 3D engine, nová prostředí, komplexní systém tvorby a úpravy postavy, přenášení genetických informací v rámci rodiny, detailní polygonové postavy a další stovky nových prvků. Svého Sima si budete moci vytvořit zcela od základu. Vše začne nastavením genetických informací a poté bude následovat vzhlede a další vlastnostmi. Velmi důležitým prvkem, který řada fanoušků nadšeně přivítá, bude dospívání a stárnutí všech osob. Znamená to, že se z dětí časem stanou teenageři, dospělí, důchodci a skončí to samozřejmě smrtí v mírně humorném podání. The Sims 2 je titul, který nabízí tolik herních možností, že si zkrátka vybere každý.

Informace

27. září 2008 v 12:22 | Ikys
Ve hře The Sims 2 řídíte své Simy po celý jejich život a mísíte jejich geny z jedné generace do druhé. Určujete svým Simům jejich životní cíle; popularitu, bohatství, rodinu, romanci nebo vědomosti. Poskytněte jim dlouhou, úspěšnou existenci nebo zanechte jejich život v troskách. Zaveďte je do extrémů, od zatčení po spatření ducha, od manželství s mimozemšťanem až po napsání skvělé knihy. Vypusťte svou kreativitu s novým Create-A-Sim, novými stavitelskými možnostmi a s novou herní kamerou. Připravte se smíchat jejich geny, naplnit jejich sny a zavést je do extrémů. Co chcete udělat se životem svých Simů?
Smíchejte geny:Vaši Simové mají DNA a dědí fyzické a osobní vlastnosti. Proveďte své Simy nekonečným počtem generací, jak budete vyvíjet jejich rodokmen.
Zažeňte je do extrémů:
Budou vaši Simové zanecháni před oltářem s potřebou okamžité terapie, nebo zdědí bohatství a budou odporně bohatí? Buďte svědky okamžiků, které činí život každého Sima nezapomenutelným.
Naplňte sny: Vaši Simové mají nyní životní náplň. Budou se snažit o život plný popularity, bohatství, rodiny, vědomostí nebo romance? Je to jen na vás, rozhodnout, zada budou milencem nebo ztracencem, králem nebo chuďasem, bláznem nebo géniem a mnoha dalšími volbami. Dejte jim co chtějí a oni povedou dlouhou, úspěšnou existenci; naplňte jejich obavy a riskujete, že zničíte jejich životy. Vše je ve vašich rukou
Neomezená kreativita: Vytvořnte si unikátní Simy s novým programem Create-A-Sim, nabitým rozsáhlým výběrem rysů obličeje, účesů a oblečení. Postavte si vysněné domovy a navrhněte sousedství s novými budovami, designem a vybavte vše nábytkem.
Revoluční tvorba filmů: Vytvořte si své vlastní Sim-filmy s novou možností tvorby filmů. Vytvořte obsazení, navrhněte plac, ovládejte kameru a zachyťte svůj vlastní scénář v pohybu. Přibližte obraz, abyste zachytili všechny detaily, jak se bude odvíjet váš simoidní sitcom.
To je zatím vše tak pp
 
 

Reklama