Kariéra v The Sims 3

12. dubna 2009 v 11:03 | ikkyska |  The sims 3 Info
Kariéra v Sims 3 je jednou z novinek třetí série Simíků. Kariéra hráče nepřímo navádí k používání ostatních možností hry. Simíci si v zaměstnání vydělávají na živobytí, na zařízení domu či na služby, které si můžete pomocí telefonu objednat. Kariéra v Sims 3 je o poznání pokrokovější a toho si hráč všimne hned, jakmile jeho Simík začne pracovat. Cílem už není si jen obstarat peníze na živobytí, nýbrž přiblížit tuto část lidského života co nejblíže realitě. Je propracovanější a zajímavější. Chci tím říct, že v každém zaměstnání je Simíkův pracovní postup nebo pád individuální, záleží na mnoha věcech (vlastnostech Simíka, na tom kdo je jeho šéf, jaké má domácí zázemí, pracuje-li z domova apod.) Zaměstnání si najdete pomocí novin, veřejných míst ve městě a na počítači.
Pokud zaměstnání získáte, musíte dosáhnout určitých výsledků, které jsou závislé na odvětví, ve kterém pracujete. Musíte mít jistý stupeň dovedností, které se vztahují k danému povolání, rozumět si / popřípadě se spřátelit s kolegy nebo se šéfem, pracovat z domova a plnit příležitosti, které se naskytnou. Budova, ve které pracujete, je viditelná pouze zvenku, ale v levém horním rohu můžete přímo ovlivňovat váš pracovní postup či pád. Máte na výběr několik možností např. povídat si s kolegy, podlézat šéfovi, pracovat jako obvykle, apod...
Odměny v kariéře byly nahrazeny takzvaným celoživotním štěstím. Odměny si budete moci koupit poté, co splníte Simíkovi jeho celoživotní nebo aktuální přání. Pokud ho splníte, získáte body celoživotního štěstí.
Simíci mohou pracovat na plný nebo poloviční úvazek. Práce na poloviční úvazek jsou například: prodejce v knihkupectví, prodavač v supermarketu, recepční či dokonce specialista v lázních a nebo pracovník v mauzoleu :-) I v práci na poloviční úvazek můžete být povýšeni!
Práce Simíků je placena za hodinu, ne za celý den. Byl vznesen dotaz, zda-li může Simík podnikat - ano, může. Může se stát spoluvlastníkem nebo vlastníkem různých budov ve vašem sousedství a to je dobrý zdroj příjmů! Pokud jste absolutním vlastníkem určité budovy, máte právo si budovu pojmenovat nebo vyhodit Simíky, kteří vám nepadnou do oka.
Pokud se potkáte s vaším šéfem, můžete se ho zeptat na povýšení nebo na zvýšení platu. Když dosáhnete maximální úrovně v kariéře, budou s vámi lidi na ulicích jednat jinak... Například hudební hvězda bude moci dávat autogramy a nejvyšší úroveň v armádě, tak to ostatní Simíci vám budou dokonce salutovat!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama